Producent akcesoriów do hodowli ptaków
Jézyk polski English Deutsh Francuski Portugalski Hiszpański

Gdzie kupić?



PODLASKIE
Kurzyna Mariusz
18-400 Łomża, ul.Bursztynowa 12
tel.: 0509133127
email: mkurzyna7@wp.pl
POMORSKIE
Skiba Tomasz
81-198 Kosakowo, ul.Żeromskiego 1
tel.:0501311285
e-mail:tomaszskiba@wp.pl
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Grzegorz Jabłoński
10-839 Olsztyn, ul.Kąkolowa 2
tel.: 0895271439/513017059
email: genowefa.jablonska1@neostrada.pl
WIELKOPOLSKIE
Kin Krzysztof
64-920 Piła, ul. Wincentego Pola 14
tel.: 503 868 610
email: kinas5@wp.pl
www.taubenmax.pl
Damar
Skorzybót Dariusz
63-505 Ostrzeszów, ul.Kolejowa 51
tel.: 0602675696
fax: +48 (062) 7328825
email: firmadamar@o2.pl
ŁÓDZKIE
Jerzy Serzysko
05-092 Łomianki, ul.11-go Listopada 39
tel.: +48 22 7512402, +48 502556276
email: seykopol@interia.pl
MAZOWIECKIE
Trans-Lot
09-100 Płońsk, ul.19-go Stycznia 48a
tel.: 502548490
fax: 23 6613135
email: translot@op.pl
Seykopol
Jerzy Serzysko
05-092 Łomianki, ul.11-go Listopada 39
tel.: +48 22 7512402, +48 502556276
email: seykopol@interia.pl
Pindakiewicz Andrzej
Pindakiewicz Andrzej
26-700 Zwoleń, Perzyny 30
tel.: 660343222
email: andrzej.pindakiewicz@gmail.com
KUJAWSKO-POMORSKIE
Kin Krzysztof
64-920 Piła, ul. Wincentego Pola 14
tel.: 503 868 610
email: kinas5@wp.pl
www.taubenmax.pl
LUBELSKIE
Dariusz Gransztof
Ryki 08-500, ul.Żytnia 63
tel.: 697-705-460
email: d.gransztof@chello.pl
DOLNOŚLĄSKIE
Walczak Andrzej
58-420 Lubawka, Bukówka 34B
tel.: 607915721
email: krzysiek.w6@wp.pl
www.aslotu.pl
OPOLSKIE
Jarosław Załomski
46-100 Smarchowice Wielkie, ul.Brzegowa 12a
tel.: 606755111
email: eljaz_70@op.pl
ŚLĄSKIE
Wieczorke Norbert
44-144 Żernica, ul.Knurowska 21,Kuźnia Nieborowska
tel: 0322366320
email: aania87@wp.pl
Kawaler Krzysztof
Kawaler Krzysztof
43-386 Świętoszówka, Łazy 166
tel.: 503107469
fax: +48338220137
email: k.kawaler@wp.pl
ŚWIĘTOKRZYSKIE
FLORNAS
28-133 Pacanów, Chrzanów 35
tel: +48413765212
email: flornas@wp.pl
MAŁOPOLSKIE
Kozioł Bogumił
33-100 Tarnów, ul.Krakowska 33
tel.: 600210557
email: bogumil@koziol.pl
PODKARPACKIE
Robert Osiadacz
ul.Ludwika Mierosławskiego 14
37-700 Przemyśl
tel:506440707
ZACHODNIOPOMORSKIE
64-920 Piła, ul. Wincentego Pola 14
Kin Krzysztof
tel.: 503 868 610
email: kinas5@wp.pl
www.taubenmax.pl
PŁYTEX Marek Sokulski
74-500 Chojna, ul. Transportowa 4d
tel:536998760
e-mail:sokulski.m@wp.pl
projekt i wykonanie strony DUONET